Víno je našou najväčšou vášňou

VINÁRSTVO VEĽKÁ MAČA​

Z kamarátstva úspešné vinárstvo

Náš príbeh sa začal písať v malej klenbovej pivnici v roku 1989 vo Veľkej Mači. Boli sme traja kamaráti, ktorých spojila láska a vášeň k dobrému vínu. V prvých rokoch sme víno vyrábali z vlastnoručne oberaného hrozna z našich viníc. Postupne ale rástlo nielen naše nadšenie ale aj okruh spokojných odberateľov nášho vína.

Rastieme každým rokom

Pri rýchlo rastúcich objemoch výroby však už pôvodná pivnica, rovnako ako aj vlastná výmera viniča prestávali kapacitne postačovať, a preto sme sa rozhodli založiť firmu VINO MAHID a vybudovať modernú prevádzku a sídlo vinárstva neďaleko pôvodnej pivnice.

Slovenské víno

Moderná prevádzka

Rozsiahly výber

Nový online obchod

Kamenná predajňa

Doprava kuriérom

VINOHRADNICKÁ OBLASŤ​

Slovenské vína

Veľká Mača sa nachádza v Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, situovanej v najjužnejšej a zároveň najteplejšej časti Slovenska. Vinohrady sú tu vysadené na kvalitných sprašových pahorkatinách Podunajskej nížiny, ktoré zabezpečujú vynikajúce podmienky na dopestovanie hrozna pre naše vína.

OCENENIA

Spracovanie odborníkmi​

Vďaka skvelej kombinácii spočívajúcej v kvalitnej surovine a najmodernejšej technológii dosahujeme víno vysokej kvality, ktoré odzrkadľujú aj ocenenia najvyššieho stupňa na Slovensku, aj v zahraničí. V roku 2017 sa naše vína dostali prvý krát aj do Národného salóna vín Slovenskej republiky.

PREČO SI VYBRAŤ VÍNO MAHID?

„Na kvalitnom víne si naozaj potrpím. Víno neberiem len ako nápoj, je to filozofia a vášeň, v spojení ktorých nám každé víno dáva unikátny príbeh. U nás vo Vinárstve Mahid produkujeme víno na vysokej úrovni a s určitosťou viem povedať, že si v našom širokom portfóliu nájde to „pravé“ každý zákazník!“

JUDr. Mária Vašková, riaditeľka spoločnosti

VINÁRSTVO MAHID VEĽKÁ MAČA

Objednajte si online, vyzdvihnite osobne!